Boeklancering ‘Het wilde-vrouwenpad’ van Brigitte Ars
Op zaterdag 10 mei vindt in Museum Thorn een bijzondere boekpresentatie plaats. Brigitte Ars presenteert daar haar nieuwste werk: Het wilde-vrouwenpad. Dit boek brengt wandelroutes en vrouwenverhalen uit heel Europa samen, met een unieke focus op vrouwelijke kracht, vrijheid en geschiedenis.
Limburgse route in de schijnwerpers
Eén van de beschreven wandelingen loopt dwars door het Hart van Limburg – en is de enige Nederlandse route in het boek. De tocht begint bij het Museum van de Vrouw in Echt, voert langs het historische vrouwenbolwerk Thorn en eindigt in Roermond. Daar vonden begin 17e eeuw de grootste heksenprocessen van de Nederlanden plaats.
Klik hier voor de wandelroute!
Programma – zaterdag 10 mei
- 13.30 uur – Inloop met koffie en thee
- 14.00 – Lezing door Brigitte Ars
- Aansluitend – Signeersessie
Aanmelden verplicht
Er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Aanmelden is daarom verplicht.
Wil je zeker zijn van een gesigneerd exemplaar? Bestel het boek alvast via onze webshop. Dan ligt het op 10 mei voor je klaar, gesigneerd door Brigitte zelf.
De organisatie is in handen van VVV Hart van Limburg in samenwerking met Museum Thorn. We kijken ernaar uit je te mogen verwelkomen!