Fruitbomen snoeien in Wessem, Thorn en Stevensweert
Wanneer
-
-
Leer tijdens de gratis workshops fruitbomen snoeien in Wessem, Thorn en Stevensweert en draag bij aan gezonde bomen en meer biodiversiteit!
Vroeger stonden er overal fruitbomen in en rondom onze dorpskernen. Ze zorgen voor verkoeling, biodiversiteit én heerlijke vruchten. Daarom organiseert de gemeente dit voorjaar praktische Workshops fruitbomen snoeien in Wessem, Thorn en Stevensweert.
Iedereen die interesse heeft in het leren snoeien van fruitbomen is van harte welkom. Of je nu lid bent van een lokale werkgroep of gewoon graag meer wilt weten: sluit gerust aan!
Data en locaties Workshops fruitbomen snoeien
- Zaterdag 17 mei in Wessem: Oude Thornerweg (nabij de begraafplaats, voormalige voetbalvelden), van 9.30 tot 12.00 uur.
- Zaterdag 17 mei in Thorn: Weilandje aan de Notenbeemd, van 13.00 tot 15.30 uur.
- Zaterdag 14 juni in Stevensweert: Meersekamp, de hele dag (mogelijk om een dagdeel te volgen).
Tijdens de workshops is er koffie en thee aanwezig. De gemeente verzorgt de instructie en stelt het benodigde gereedschap beschikbaar. Opgeven kan via deze link.
Praktische informatie
Fruitbomen snoeien in Wessem, Thorn en Stevensweert
Workshop Fruitbomen Snoeien
Wessem
van
-
van
-
- 17-05-2025 - 09:30 - 12:00 uur: Wessem bij de Oude Thornerweg
- 17-05-2025 - 13:00 - 15:30 uur: Thorn bij het weilandje aan de Notenbeemd
- 14-06-2025 - Hele dag: Stevensweert bij Meersekamp