Open dag WML in Beegden
Wanneer
-
Vier 100 jaar WML tijdens de open dag in Beegden op 17 mei 2025 en ontdek hoe ons Limburgs drinkwater wordt gemaakt!
In 2025 bestaat WML 100 jaar en dat vieren we graag samen met jou! Op zaterdag 17 mei 2025 opent WML de deuren van de productielocatie in Beegden voor een bijzondere Open dag WML. Ontdek alles over de weg van Maaswater naar kraanwater en beleef een dag vol activiteiten voor jong en oud.
Wat kun je verwachten tijdens de Open dag WML?
- Rondleidingen in de zuiveringsfabriek (vanaf 10 jaar): leer stap voor stap hoe Maaswater verandert in betrouwbaar drinkwater.
- Interactieve tentoonstelling: duik in 100 jaar WML en zie hoe waterproductie zich heeft ontwikkeld.
- Digitale drinkwaterspeurtocht: een leuke en leerzame speurtocht vol waterweetjes voor kinderen.
- Waterproefjes en demonstraties: experimenteer zelf met water of kijk hoe echte watermakers een leiding aanboren.
- Infostands van waterketenpartners: leer waarom samenwerking zo belangrijk is voor veilig en schoon drinkwater.
Wil je erbij zijn? Aanmelden is nodig, want er is een beperkt aantal plekken beschikbaar. Wie het eerst komt, wie het eerst kiest!
Praktische informatie
van
-
Bezoekmomenten:
- 10:00 – 11:30 uur
- 11:30 – 13:00 uur
- 13:00 – 14:30 uur
- 14:30 – 16:00 uur