Ruiter- en menevenement Rijvereniging Equinus
Ga gezellig met ons mee! Op zondag 24 september organiseert Rijvereniging Equinus een prachtige rit voor zowel ruiters als menners. Ontdek samen met ons de schoonheid van De Tungerlerwallen en De Laurabossen tijdens een ontspannen tocht.
De route beslaat ongeveer 22 kilometer en biedt de ideale gelegenheid om te genieten van de omgeving. Onderweg hebben we een pauzeplek voorzien, waar je even kunt rusten en wat kunt drinken. Na de rit nodigen we je graag uit om op het terrein te blijven hangen, waar we zorgen voor hapjes en drankjes.
Iedereen is welkom om deel te nemen! Of je nu een doorgewinterde ruiter of mennenrijder bent, of juist nieuwsgierig bent naar deze ervaring, meld je aan via info@equinus.nl of kom gewoon langs op de ochtend zelf. Laat deze kans niet aan je voorbijgaan en beleef samen met ons een geweldige dag in de natuur.
Praktische informatie
Ruiter- en menevenement Rijvereniging Equinus
Je vertrekt tussen 09-11 uur.