Een warm ontvangst
Café Bie Vogels is elke zaterdag en zondag geopend van 12.00 tot 00.00 uur. Op vrijdag is er ruimte voor besloten feesten. Daarnaast kan je Café Vogels op andere dagen van de week exclusief reserveren voor jouw gezelschap of gelegenheid. Neem gerust contact op om de mogelijkheden te bespreken.
Een rijke geschiedenis
Wist je dat De Busjop al in 1822 op de kaart stond? In 1918 pachtte Hennes Vogels de boerderij De Busjop. Hennes had al vanaf 1898 tot 1918 een café tegenover Crijnshof en verhuisde vervolgens, waarbij hij zijn vergunning meenam naar De Busjop. Sinds die tijd heeft horeca een belangrijke rol gespeeld in dit pand.
Hoe 't begon
Bèr Vogels heeft van 1959 tot 1991 Café Vogels uitgebaat, en het jaar daarop is exact het jaar waarin Mathijs, de huidige eigenaar, geboren werd. Hiermee is de cirkel rond. In 2024 besloot Mathijs om Café Vogels weer nieuw leven in te blazen en een frisse start te geven aan deze bijzondere plek.
Kom gezellig langs en ervaar de warme sfeer van Café Vogels!