Wandelroute Kelpen-Oler

Varen op kanaal Nederweert
Boten op kanaal Nederweert
Kanaal Nederweert

Wandelroute

Wandelroute 4 km.
In Kelpen-Oler laten ze de '''kerk in het midden'. Tot in de jaren dertig van de vorige eeuw waren Kelpen en Oler twee afzonderlijke gehuchten. Toen in 1936 de kerk was voltooid stond deze eenzaam tussen beide kernen. Later heeft het merendeel van de huidige bewonders zich gevestigd rond deze kerk.

Je start je tocht op het plein bij de kerk (op de hoek van de Kerkstraat) en wandelt richting knooppunt 21 via de Grathemerweg naar knooppunt 22 Heideweg.

Een groene tunnel
Lopend tussen akkers bereik je de dijk langs het kanaal Wessem-Nederweert. In de zomermaanden zal je hier het gevoel hebben door een tunnel van groen te lopen. Ondanks het geluid van de snelweg, overmeestert het geluid van de vogels die in deze tunnel hun nestje hebben gebouwd.

Walk of fame
Terug bij knooppunt 21 kom je door de Kelpen-Olerse "Walk of Fame", het Oad-prinse-paedje. De tegels in het paadje vermelden de namen van een groot aantal carnavalsprinsen. Zo valt te zien dat Vic I in 1997, en Harry I in 1979 regeerden in het kujeldreiers-riek.

Praktische informatie

Wandelroute Kelpen-Oler

Wandelroute Kelpen-Oler
Grathemerweg 50
6037 RP
Kelpen-Oler
Eigenschappen
Route: <5 km.
Knooppuntenroute
Route van A naar A

In de buurt

De afstanden genoemd in onderstaande tegels zijn de afstanden vanaf de bovenstaande locatie.

 
5,63km
Brasserie / Lunchroom
 
5,73km
Buitenterras
 
5,75km
Buitenterras
 
5,80km
Buitenterras
 
5,90km
Buitenterras
 
5,90km
IJssalon
 
6,48km
Restaurant
 
6,99km
Restaurant
 
7,03km
Buitenterras
 
7,10km
Buitenterras
 
7,51km
Lounge / Hip en Trendy
 
8,01km
Buitenterras
 
8,32km
Buitenterras
 
8,39km
Buitenterras
 
8,42km
IJssalon
 
8,67km
Buitenterras
 
8,83km
Buitenterras
 
8,92km
Buitenterras
 
8,96km
Buitenterras
 
9,00km
Buitenterras
 
9,59km
Restaurant
 
9,77km
Buitenterras
 
9,87km
Buitenterras