Spellenmiddag in Museum Peel en Maas

Spellenmiddag in Museum Peel en Maas

Museum Peel en Maas
Aan De Koeberg
3
5988 NE
Helden

Spellenmiddag in Museum Peel en Maas met bezoekers van verschillende leeftijden die samen bordspellen spelen.
Spellenmiddag in Museum Peel en Maas waar deelnemers samen een strategisch bordspel spelen aan tafel.
Spellenmiddag in Museum Peel en Maas waar jong en oud samen genieten van een gezellige middag vol bordspellen.

Kom op woensdag 5 augustus tussen 13.00 en 17.00 uur een bordspel spelen in Museum Peel en Maas in Helden. Tijdens deze vrije inloopmiddag schuif je aan wanneer het jou uitkomt. Ervaren spellenspelers helpen je op weg, dus voorkennis is niet nodig. Kinderen en volwassenen zijn welkom en de toegang is gratis.

Kies een spel en schuif aan

De afgelopen maanden kreeg het museum veel bordspellen gedoneerd. Tijdens de spellenmiddag komen deze spellen op tafel. Je kiest zelf wat je wilt spelen en krijgt uitleg van ervaren spelers. Neem je liever een eigen spel mee? Ook dat mag.

De middag wordt georganiseerd met Bart Stappers van Spellenavond Limburg. Deze organisatie brengt mensen op een ontspannen manier samen rond de speeltafel. Normaal vinden de spellenavonden plaats op verschillende locaties in Limburg. In de zomer verhuist het spel naar het museum.

Ontdek speelgoed van vroeger en nu

De spellenmiddag hoort bij de activiteiten rond het Speelgoedmuseum. In deze tentoonstelling reis je door de geschiedenis van speelgoed en speelgoedwinkels uit Peel en Maas. Inwoners vertellen over hun favoriete speelgoed van vroeger.

In de centrale ruimte mag je zelf aan de slag. Je kunt voelen, spelen, kleuren, iets uitproberen en een cadeautje inpakken. Zo ontdekken jong en oud samen wat speelgoed voor verschillende generaties betekent.

Praktische informatie

  • Datum: woensdag 5 augustus 2026
  • Tijd: van 13.00 tot 17.00 uur
  • Locatie: Museum Peel en Maas in Helden
  • Toegang: gratis
  • Aanmelden: niet verplicht, maar het mag via info@museumpeelenmaas.nl
  • Meenemen: er zijn spellen aanwezig, maar je mag ook een eigen spel meenemen

Het museum is van woensdag tot en met zondag geopend van 13.00 tot 17.00 uur. Loop binnen, kies een spel en maak samen ruimte aan tafel voor een middag vol spel en ontmoeting.

Kosten evenement
Gratis
van -