De Gele Duikmachine
Stap aan boord van De Gele Duikmachine en beleef een vrolijk popconcert voor kinderen vanaf 4 jaar en hun ouders. Tijdens deze muzikale voorstelling hoor je bekende Beatles-hits in een nieuwe, kindvriendelijke Nederlandse versie. Samen met de band zing en beweeg je mee in een feestelijke sfeer.
Bekende muziek in een nieuw jasje
Van All You Need Is Love tot Hey Jude: de grootste nummers van The Beatles komen voorbij, maar dan net even anders. De liedjes krijgen een frisse vertaling en worden gespeeld door vijf muzikanten onder leiding van Jelle Amersfoort. Zo maak je op een toegankelijke manier kennis met deze muziek.
Meezingen, bewegen en beleven
Je zit hier niet stil. Met opblaasgitaren, solo’s, een kleurrijk decor en lichteffecten word je meegenomen in het optreden. Jelle Amersfoort, bekend van onder andere het Kinderpopconcert en optredens in de Efteling, zorgt voor een energieke show vol herkenning en plezier.
De Gele Duikmachine is een muzikale familievoorstelling waarin jong en oud samen genieten. Een leuke activiteit om samen op pad te gaan en muziek te beleven.
Praktische informatie
De Gele Duikmachine
Geen pauze